kariera

dołącz do naszego zespołu

stawiamy na ludzi

DB Logistics firma logistyczna o ugruntowanej pozycji na rynku transportowym. Świadczymy nasze usługi w transporcie drogowym, kolejowym, Project Cargo, przewozy ponadgabarytowe oraz przeładunki. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszej firmie zachęcamy do wysłania swojego CV za pomocą formularza zgłoszeniowego.

pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli w cv

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DB Logistics z siedzibą w Gdyni pod adresem Aleja Zwycięstwa 250, 81-540  w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

kariera w firmie db logistics

formularz

Imię
Nazwisko
E-mail
Telefon
Wiadomość
Administratorem Twoich danych jest DB LOGISTICS z siedzibą przy ulicy Aleja Zwycięstwa 250, 81-540 Gdynia, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 5862336812, REGON: 381383359. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: biuro@dblogistics.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem Aleja Zwycięstwa 250, 81-540 Gdynia.